Představení společnosti

Společnost STAMONT – POZEMNÍ STAVITELSTVÍ s.r.o. je stabilní česká stavební společnost s více jak dvacetiletými zkušenostmi v oblasti pozemního stavitelství.

Zakládáme si na tom, že stavíme džentlmensky, to znamená ve stanoveném termínu, za dobrou cenu ve vysoké kvalitě, bez zákulisních střetů, neseriózních útoků na konkurenci, bez korupčních skandálů a vždy na vysoké profesionální úrovni a s respektem vůči danému slovu.

Disponujeme potřebným technickým a strojním vybavením a nezbytnými lidskými zdroji. Naší velkou předností je téměř 130 zkušených zaměstnanců s ověřenou odbornou způsobilostí, nadstandardní úrovní znalostí a profesních dovedností. Působíme především v regionu Ostravska a Moravskoslezského kraje.

Činnost společnosti

Generální dodavatel

Jako generální dodavatel realizujeme výstavbu
a rekonstrukce budov v oblasti pozemního, průmyslového a inženýrského stavitelství.

Mezi námi realizované stavby patří nemocnice, školy, mateřské školy, tělocvičny, sportovní haly, hřiště, stadiony, administrativní budovy, rodinné domy, bytové domy, regenerace panelových domů, chaty, rekreační domy, průmyslové haly, budovy pro výrobu a služby, ekologické stavby, památkové objekty nebo dopravní stavby.

Technologické základy strojů

Důležitou oblastí naší činnosti je rovněž výstavba speciálních technologických základů strojů
a průmyslových zařízení, výroba ocelových konstrukcí, práce truhlářské, stolařské.

Stavební údržba

Pro významné regionální zákazníky také dlouhodobě zajišťujeme specializovanou stavební údržbu průmyslových a výrobních zařízení, občanských
a bytových staveb.

stavíme džentlmensky s respektem vůči danému slovu

Profesní složení zaměstnanců